یوروویژن فارسی - ایران

خوب امروز با یه مطلب توپ اومدم و حاشیه های کار هایبیشتر نماینده ها رو میگم . راستش تا حالا که خبر خاصی از یوروویژن نشده اما کشور های اسلوواکی و آذربایجان و انگلستان و ... دارن خیلی کار میکنن . آیا اسلوواکی رمز موفقیت رو پیدا کرده ؟اما ارمنستان کجاست ؟ آیا فکر میکنید به آهنگش مغرور شده ؟ جریان ملکه زیبایی چیه ؟خبری هم از فرانسه و پرتقال نیست . آیا هیچ کاری تا حالا نکردن ؟ صفورا چه ربطی به مایکل جکسون داره ؟ و ... اومدیم که جواب تمام این سوال ها رو بدیمپس برای دیدن ادامه ی این مطلب جنجالی به ادامه مطلب بروید ...

در ضمن موزیک ویدیو ی آذربایجان رو هم گذاشتم . . .

EXzilogfa.comEX

یوروویژن فارسی - ایران

خوب امروز با یه مطلب توپ اومدم و حاشیه های کار هایبیشتر نماینده ها رو میگم . راستش تا حالا که خبر خاصی از یوروویژن نشده اما کشور های اسلوواکی و آذربایجان و انگلستان و ... دارن خیلی کار میکنن . آیا اسلوواکی رمز موفقیت رو پیدا کرده ؟اما ارمنستان کجاست ؟ آیا فکر میکنید به آهنگش مغرور شده ؟ جریان ملکه زیبایی چیه ؟خبری هم از فرانسه و پرتقال نیست . آیا هیچ کاری تا حالا نکردن ؟ صفورا چه ربطی به مایکل جکسون داره ؟ و ... اومدیم که جواب تمام این سوال ها رو بدیمپس برای دیدن ادامه ی این مطلب جنجالی به ادامه مطلب بروید ...خوب از آذربایجان شروع میکنم :

صفورا از رقاص حرفه ای استفاده کرد که با بیونسه ( beyonce ) کار میکرده و حرکات و رقص رو اون میسازه .

مادر صفورا یه طراح مد هست و بیشتر لباس هایی که تو جاهای رسمی میپوشه دست کار مادرشه .

صفورا از 6 سالگی به خوانندگی روی اورد و در مسابقه ی Yene Ulduz نیز هم مقام اول رو اورده ودر مدرسه ی اهنگ به ویالون زدن پرداخت .

در موزیک ویدیوی drip drop کارگردانی به عهده ی Rupert Wainwright است که سازنده ی فیلم های پر طرفدار ی چون : Stigmata و The Fog , Michael Jackson's History هست .

Tanya Gill آمریکایی استایلیست صفورا است یعنی مدل و حالت ها رو این میساخت .

اینم موزیک ویدیو :


صربستان : یکی که نه دوتا ! : نماینده ی صربستان میخواد که برای خودش یه خواننده ی دیگه هم انتخاب کنه.

اسپانیا : اولین آلبوم ؟ : بله daniel diges در اولین آلبوم خود برنده ی نمایندگی اسپانیا شد .

ارمنستان : ملکه زیبایی !؟ : ارمنستان تصمیم گرفت که به همراه اوا ریواس یک ملکه ی زیبایی بفرستد .اما خود اوا ریواس کم کار میکنه و فکر کنم مغرور به آهنگش شده !

گرجستان : بابا استایل ! : یکه از مشهور ترین استایلیست های فانسوی بر روی موزیک ویدیوی گرجستان کار میکند .

فرهنگ لهستان به نروژ میرود ! : نماینده ی امسال لهستان میخواهد از تمام فرهنگ و رسومات لهستان در کار خود استفاده کند .

چرا بی کارید ؟ : کشور های پرتقال و فرانسه و نروژهنوز هم بیکارند !!!